Suya Konunca Canlanan Balıklar

Sihirli Balık nedir?

Sihirli Balık, Killifish türü balıkların yetiştirme kitidir. Killifish yumurtasının üzerine su ekledikten saatler sonra yavrularınızın yumurtadan çıkışlarını gözlemleyebilir, 2 senelik yaşam döngülerine baştan sahip olabilirsiniz !

Set nasıl hazırlanır:

Killifish yaşam döngüsü
Kurak sezon yaklaştığında, dişi balıklar yumurtlar. Yumurtaların biyolojik gelişimi kurak dönemde duraklar. Yavrular aylarca yumurtadan çıkmayı bekler. Yağmur dönemi başladığında yavrular yumurtadan çıkar. 6 ile 8 hafta arasında erişkinliklerine ulaşırlar ve bu döngü hiç durmadan devam eder.

Kitimizin içerisinden çıkan toprak karışımını oda sıcaklığında bulunan içme suyuna eklediğiniz zaman, 1 ile 48 saat içerisinde yavruların canlandığını gözlemleyeceksiniz. Yumurtadan ilk çıktığında çok küçük olan bu yavruları kitimizin sağladığı büyüteç sayesinde gözlemleyebilirsiniz. Düzgün bakıldığı ve talimatlara uyulduğu taktirde yavrularınızın 6-8 hafta içerisinde erişkinliklerine ulaştıklarını görebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:
1 Adet Yetiştirme Kabı
Sihirli Balık Yumurtaları
1 Adet Yumurta Çıkartma Kabı
1 Adet Büyüteç
1 Adet Pastör Pipeti
Akvaryum kumu
2 Çeşit Yem
2 Adet Kürdan
Kullanım Kılavuzu

İhtiyacınız olan;
Işık Kaynağı
Oda Sıcaklığında içme suyu

Eşi benzeri olmayan bir yetirtirme kiti 
Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan çok farklı ve yaratıcı bir canlı yetiştirme kitidir.
Her yaştan insanın ilgisini çekecek bu ürün, çocuklarınıza öğretici bir kit, arkadaşlarınıza çok güzel bir hediye ve ofislerinizin veya evinizin vazgeçilmez bir dekorasyon parçası olacaktır.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.